Holice v obrazech....

Ředitel setkání lituje toho, že mnoho prodejců má tvrdou ekonomiku a tak se nemohou zúčastnit. Skutečně je tomu tak. Některé prodejce po krachu svých firem jsem zachytil na následujícím obrázku.

I letos byly změny. Ostnatý drát s mohutnými Bodyguardy zmizel. ( Děkuji všem pořadatelům ). Bohužel až dodatečně jsem zjistil, že byl vybudován nový systém " skrytých " bodyguardů z řad vlastních amatérů. Jednoho z nich ( místní národní výbor ), jsem zachytil přímo v akci.

Kvalita klobás byla tentokrát testována přímo v areálu výstaviště najmutými ochutnávači. Jeden z nich je zde.

A co náš QRP klub ( jo ekonomika je neúprosná a tak příště už asi nebudou vystavovat ).

Sponzorované fotografie jsou zde: ( mám slíbeno pivo, pokud je zveřejním na tomto světovém webu )

Na dalším snímku je zachycen OK1VVW při tréninku nového módu digitálních spojení bez počítače. Vše se uskutečňuje přesně podle Maxwellových rovnic vysokým soustředěním. Honza zrovna digitálně přenáší imaginární obraz krásné mladé dívky ve věku od 20 do 25 let.

Až dodatečně jsem zjistil, že mi poslal obraz cukrářky a ještě k tomu oblečené a šťastně vdané.

Všichni jsme se však shodli na tom, že tato paní vyráběla bezkonkurenční sladké dobroty. To může potvrdit i OK1IR, který se v tom vyzná.

A tak.....

Je nám hrozně líto té neúprosné ekonomiky a toho, že prodejci vystavují i když se dostávají do hlubokých finančních problémů. Dále nás potěšilo ujištění města Holic, že jim to setkání zas tak moc nevadí.

A tak, ať žijí Holice 2004.