KOZÁKOV JARO 2002

Je to zajímavé, ale většina z nás se diví, proč naše pásma zejí prázdnotou. Proč i na našich místních kmitočtech se spíše poslouchá než mluví. Samozřejmě že tento deficit komunikace se pak snažíme dohonit na různých setkáních. Ty tam jsou doby, kdy jsme na těchto setkáních " kupovali " téměř vše co se nabízelo. Dnes už to není tak horké..

   Různé vojenské krámy již nefrčí, secondhand koupený na těchto setkáních ...to jest veliké riziko pro naši kapsu. Profesionální prodejci se již také nehrnou..proč, kšefty byly minimální.  A tak tam vlastně jezdíme jen na " pokec ". A jak to vypadalo letos?

OK1JVF a OK1UBM

Já a Janička u Mirka OK1GS

Na návštěvě u prodejců ranných satbových brambor ( ale koupil jsem zde i drát na anténu HI )

OK1MDM

Míra OK1JMI

Láďa OK1JAM

Mladý MRM

OK1FFI OK1UFI OK1MRM ( a neb Chrastava v akci ). Možná, že nevíte, že v Chrastavě se narodila i miss CZ slečna Průšová. Není se čemu divit prohlédnete-li pozorně tuto fotografii.

Franta

Beze slov.... Kdo by je nepoznal ( OK1AIY a spol )

Tak pánové.....vidíte tu hrdost v očích. Prý to funguje...

Věruška, Slávek a Jaromír...

Miloš ve svých 89 letech

Říká se, že každý pes je obrazem svého pána. Myslíte, že to platí i pro Mirka OK1GS?

Parta z Liberce a Trutnova

Tak u tohoto obrázku se musíme pozastavit. Je to něco nadčasového...něco co by se dalo nazvat " FUTUREHAM ". Ano tento amatér s volací značkou OK1USP ( člen strany zelených ) začal razit novou ekologickou HAM teorii. Každý, kdo si z jeho automobilu vzal něco elektronického šrotu, dostal zaplaceno 5 Kč. Zřejmě je to nový trend s kterým se na setkáních budeme setkávat častěji. Jsem nesmírně hrdý na to, že onen USP je můj brácha.