Milý Honzo - ukecal jsi mne (kronika SRH2018)

Mám jednu vlastnost. Rád prožívám své krásné zážitky několikrát. Někdo z Vás k tomu používá různé fotografie, já si však píšu zážitkovou "kroniku". Za dlouhých zimních večerů si pak zde čtu a znovu a znovu se vracím do těch míst, kde mi bylo a je krásně. Jednou jsem něco takového i zde uveřejnil. Od té doby mne někteří kamarádi stále přesvědčují, že to rádi čtou. Někteří prý proto, aby se inspirovali, jiní proto, aby veděli, že ta jejich dovolená na Kanárech je určitě krásnější než ta na Soumaráku. Zkrátka potřebují určité srovnání.... Mám jednu vlastnost, že vše co napíšu vzniká bez korektur a to na jediný zátah (podle toho to pak tak vypadá). Omlouvám se tedy lingvistům. Raději to nečtěte...

SRH 2018

Jak dlouho ještě budu jezdit na Šumavu? Co bude mojí limitací? Budou to peníze? Co je to pocit štěstí?
 

3.8.2018  - Den nultý

Co se sebou bere na Šumavu? Který je podle Joži Fera nejlepší batoh? Jak se dostal ke QRP? Kdo je to Roman? Tak to je napsáno zde:

4.8.2018  - Den  první

Kam jsem se vydal na první túru? Jak se vybírají "ženský" pro spokojený život? Chcete se inspirovat? Pak si musíte počkat na další den.

5.8.2018  - Den druhý

Roman se rozhoduje poprvé v životě vylézt na Boubín. Po cestě mu dokazuji, že teorie pravděpodobnosti funguje. Nakonec se dostáváme až do Vimperka. Boty Hi-Tech možná nejsou tak dokonalé.

6.8.2018  - Den třetí

Nechce se mi v tom horku lámat chodecké rekordy. Rozhoduji se, že zítra zkusím Libín s okolím a mám chuť na nějakou úplně pro mne neznámou sotu.

7.8.2018  - Den čtvrtý

Ačkoliv si to nepřipouštím, cítím, že dovolená se s přibližující studenou frontou blíží svému konci.

8.8.2018  - Den pátý

Studená fronta se sice blíží, ale zatím se nám vyhýbá. Opět se zřejmě blíží krásný den. Mám v plánu sotu Bobík. Snad nejkrásnější sotu tohoto kraje. Ale ještě uvidíme.


9.8.2018  - Den šestý

Celý den prší. Tím vlastně skončila dovolená. Nejsem typ, který by rád chodil v dešti. Nedá se nic dělat zítra má být lépe. Osuším stan a pojedu.

9.8.2018  - Den sedmý a osmý

Děkuji všem za trpělivost. Zkrátka Šumavu já miluji. Podle mé závěti odtud i popluji do oceánů. Snad mi můj syn splní mé přání.