KAM na dovolenou?

Asi to znáte. Plány velké a nakonec..... Tak to zřejmě dopadne i letos. Bohužel naše babička má zdravotní problémy. Chvíli jsme s Janičkou OK1JVF uvažovali co s tím. Máme sice přislíbeno, že se o babičku postará sestra Jany, ale to až v termínu od začátku srpna. Přeci jenom však termín na začátku července je velice lákavý. Proč? Samozřejmě kvůli dvěma svátkům 5. a 6. července. Vlastně stačí jen tři dny dovolené a máme hned celých 9 dní volna.

Vzhledem k babiččině zdravotnímu stavu, je však nutné babičku každý večer zaopatřit. Letos jsme to vymysleli tedy takovým způsobem, že budeme každý večer k babiččce zajíždět a znovu se vracet na naše dovolenové místo. Z těchto důvodů jsme zvolili HEŔMANICE. Je to místo asi 23 km vzdálené od Liberce v krásné Lužické přírodě. Většinou však je veseleji, pokud je zde i více zpřízněných duší. A tak nás napadlo...

HEŘMANICE HAM 2004

Ne nebojte. Nechceme dělat někomu reklamu, nechceme vypisovat závazné přihlášky. Nic takového. Chceme jenom dát na vědomí, že existuje hezký kus přírody a že v době od 2.7.2004 do 11.7.2004 bude část libereckých HAMů na jednom místě. Na kterém?

Co tam je?

Chatičky vybavené 230V, teplá voda, společná kuchyň, čisté WC.....  Ceny?

Ceny 2003:

80 Kč na osobu a den při použití vlastních lůžkovin

130 Kč na osobu a den při použití erárních ( po prvních třech dnech sleva na 110 Kč ). Koupání v přírodním koupališti, hospody 4 , poblíž koňský ranč.

A hlavně.. Na antény tu jsou zvyklí....

Pokud tedy někdo z Vás neví kam a jak. Pak:

Správce se jmenuje pan Dozorec a má telefonní číslo  777265825. Termín od 2.7.2004 do 11.7.2004. Místo - pravá část campu, stačí mu říci tam, kam jezdí pípači. Pro stanové zájemce upozorňuji, že v levé části campu ( u koupaliště ) je plac na postavení stanu. A pokud by si to již někdo domluvil, prosím dejte mi vědět. Přeci jenom asi zase bude diplom WW817WT...HI a tak bych vymyslel nové podmínky.