Omluva a dobrá zpráva  

Dostal jsem dnes osobní Email od Karla OK1UHU. Není tam žádná sprostota ( jak je mu vlastní ), ale docela dobrá zpráva. Karel se spolu s dalšími zasazuje o dobro HAM sportu. Patří mu můj dík ( i když o něj nestojí). Email otiskuji v plném znění:Touhle dobou je to cca 12 hodin, co skončila několikahodinová porada s jedním z předních dodavatelů BPL technologie, za radioamatéry přítomni 1VHF, 1FYA, 1UHU. Výsledky zajímavé, zeptej se Milana.

Víš prd a kritizuješ. O žádné Tvoje odpouštění nestojím, svými dvěma posledními příspěvky na svém wbu ses v mých očích zcela degradoval a tak Tvé "rozvázání jakýchkoli styků" mne mrzí stejně, jako sousedčin nepovedený štrůdl.

Jdi do Čavu.

Uháč.

Co dodat:

Podobné úryvky z nějaké korespondence nás skutečně zajímají jako nepovedený sousedčin štrůdl. Snad jen připomínku. V Čavu a ČRK již jsem. Trošku ale nechápu, proč Karel se podepsal Uháč. Budu o tom ještě přemýšlet.Tím bych  skončil...

Dodatek 2: ( Vysvětlení p..)

Schůzka vznikla z iniciativy ČAV ( OK1UU ), kde byl pověřen OK1FYA coby odborník, aby se zúčastnil. Ten v časové tísni přizval k jednání UHU a VHF. Ale to je jedno. Karlovi zásluhu za dobrou věc neberu. Myslím, že přesně toto by měl být další směr. Báchorky o štrůdlech a různé názory na různé hamy... Zkusme najít sjednocující prvek, vystříhejme se vulgarismům a webovým diskusím typu

" to jsi řekl ty...."

To na to odpovídám já. To je diskuse pro někoho jiného a ne pro typy hamů typu Karla. To se dá takto diskutovat o ničem do nekonečna.