Setkání Pilinkov Jaro 2005

Setkání, setkání..... Proč? A tak vám nevím. Kdysi jsem setkání miloval. Dalo se tam něco sehnat, potkali jsme staré známé z pásma, dozvěděli jsme se něco nového z přednášek... A nyní? Na Internetu seženeme všechno. Dělat přednášky? Na jaké téma? Bude to někoho zajímat? Hmm.. Odpovím za Vás. Z těch 38 účastníků v Pilinkově snad jen několik. Koneckonců od toho děláme naše BP ( Beer party ). A tak se hamstvo nažene k pivu. Utvoří se kroužky a tlachá se.. A tak jsem byl rád, že jsem Vás opět viděl. 

Besední kroužek č. 1 OK1VRR, OK1JAM a další. Téma? Bývávalo, dovolená pod stanem. Když Vašek začal mluvit o moderních druzích provozu jako je PR, tak jsem si šel k pultu pro pivo HI..

Naše "Televizní satelitní parta".

Stůl sedmilhářů. Zrovna Béda OK1MQ vysvětluje blokové schéma jeho nového jednopásmového super TCVR. Staví ho již 15 let HI. Kouzelník, hoblík a havíř OK1IFF se zájmem poslouchá. Ten skromný v pravo je Borek OK1SDE ( zřejmě budoucí liberecký DX man ).

A tady je OK0BBA Pavel. Zrovna přemýšlí, jak nám vysvětlit, že slova "čuvám" se nemají na babičce říkat. Bohužel má pravdu a tak si to bereme k srdci.

Luděk OK1CLR a jeho nová hračka...

Na setkání byli i amatéři nadnormativních velikostí. Zde OK1XXL.

Další adept rychlokvašení. Snad ji někdy přesvědčíme ( xyl Franty OK1SFW ).