Prosím... 

Prosím... 

Dostal jsem jeden upřímný Email, který neúplný je zde. Upozorňuji, že nebyl anonymní. Ten člověk má samozřejmě pravdu a já jsem mu za jeho slova upřímně zavázán. To, že si jednou poslechnu majáky NDB neznamená, že jsem sežral veškerou moudrost. Ale lidi.... berte web jako takový. Je to přeci soukromá záležitost a tím pádem silně tendenční a neobjektivní. Probůh, tak to i berte.... Jestliže tedy napíšu, že....

Původně jsem si myslel, že FT857 na DV neumí poslouchat. Opak je však pravdou. A tak zkuste se někdy zaposlouchat. 

Pak jsem tím myslel, že na to neuslyším vůbec nic. Jestliže něco slyším ( a to dokonce mockrát lépe než na FT817 ), pak samozřejmě vím, že existují lepší a speciální rádia a že..... A tak prosím, klídek. Dokonce jsem ani nikdy v životě neprohlásil, že některé rádio je špičkové či co. Špičková rádia totiž neexistují. Vždy jde o kompromis mezi cenou a užitnou hodnotou. Zrovna tak prosím se nerozčilujte, jestliže řeknu, že třída OL ..to bylo něco. Váš názor může být úplně jiný a já jej respektuji. Trošku bych možná polemizoval s názory "pod pás" o našich otcích, ale opět respektuji Vaše názory a dokonce i jakousi " skrytou zapšklost ". Poslouchat názory druhých a říkat názory svoje, je přeci základ demokracie. Dokonce i HAM sport se bude vyvíjet směrem, který já mohu jen mírně ovlivňovat. Beru si z něj co uznám za správné a na ostatní mohu mít úplně odlišný názor.

A tak.....

Ještě jednou díky za pochopení. Ještě snad jednu připomínku. Nemám pocit, že bych vždy a všude měl na vše odpovídat. To skutečně nejde.