Radioamatérské setkání Černá Studnice a aktivace SOTY OK/LI-014

Moc se mi na další setkání důchodců nechtělo. Pak jsem ale zjistil, že Černá studnice je SOTA OK/LI-014 a že ještě nebyla aktivována. Kdo by odolal takovému pokušení HI. Setkání to bylo spíše v dimenzích "mini", ale o to příjemnější. Zajímavé však na celé záležitosti je to, že dnes to vše probíhá podle stejného mustru. Poklepání rukou a šup na pivo HI. Pokud někdo bude mít po tomto setkání a konzumaci "grilovaných" klobásek problémy, pak věřte, že vím proč. Asi je to dáno i tím, že Janička celý život pracuje v oboru hygieny. Bohužel však dnes hygieničtí pracovníci mají odebránu pravomoc řešit prohřešky na místě. Toto dnes přešlo v pravomoc obchodní inspekce. A tak klobásky se válely v prachu cesty asi 2 hodiny na přímém sluníčku. Pak se mírně smažily nad rezatým neumytým grilovacím sítem. Pak "zkušená" grilovačka si namáčela ruce v nádobě s vodou a klobásky touto vodou ( špinavou rukou ) natírala. Pohled by asi odpovídal místu v Sudánu. Děs... Přitom na Studnici byly uzavřeny WC - prý není voda. A tak jsem raději byl hladový.

Pokud budete mít problémy, pak zkuste nejprve Endiaron ( dezinficienc ) a pak ( při vodnatém průběhu ) použijte Ercefuril. A těšte se na další hygienické klobásky v Břízkách HI.. Dobrou chuť. 

Důkaz

Příprava antény

Pile-up

Tak dobrou chuť HI

Krásná příroda kolem

Za celou dobu vysílání ( anténa 2x20m dosti provokovala ), se nenašel nikdo, koho by to zajímalo HI. Tentokrát mi přestal fungovat alert systém přes Nagano. A tak jsem rozeslal alespoň SMS OK1HCG, OK1MNV a OK1AKJ. Zvláště Honaza 1MNV si liboval, jak je to krásně slyšet.

Pile-up (*.wav 493KB)

OK1HCG (*.wav 225 KB)

OK1MNV (*.wav 647 KB)

Jak sami z nahrávek můžete zjistit, byl operátor "zahlušován" dalšími zvuky HI. Tentokrát jsem udělal asi 27 spojení ( povinné jsou jen čtyři ). Dalo by se vysílat třeba celé odpoledne, ale škoda času. A tak následovala nádherná procházka do Tanvaldu. Stav OK aktivátorů SOT je po této aktivaci následující:

Ale těšte se. V rámci mé dovolené budu aktivovat samé 10 bodové kopečky.