Sjezd "veteránů" - tentokrát na Kozákově

Sakra Jožo, o čem to zase mluvíš? Jací veteráni? Ale - jen tak mne napadá určitá analogie se sjezdem "válečných veteránů". Oni určitě v roce 1946 moc zájem o setkání neměli. Vše bylo ještě příliš živé. Zato dnes je jejich vnoučci na tato setkání vozí na invalidních vozících. Nesmí přeci o to přijít. No a co ta komunita říkající si amatéři? Asi se někde stala chyba. Dříve 60 procent hamů mělo vysílání jako doplněk k různým experimentům, stavbám zařízení, samovzdělávání... Dnes hlavní "základ" tvoří "komunikace". To slovo "komunikace" však v sobě skrývá i "sprostotu", neznalost, ztrátu HAM ducha... Smyčka se uzavře. A tam místo otevřené komunikace přichází raději komunikace žádná. Přeci musím o tom "XYZ" říci, že je magor. Co kdyby mne někdo zaslechl? A tak: "pojď na skype". 

Ale pojďme se postupně podívat na archivní obrázky. 

Kozákov 2001

Kozákov 2002

Kozákov 2004

Kozákov 2006

Ale zase jenom brečíš. Je to přeci zákonitý vývoj. Přesně takový, jako že naše lesy jsou plné PET lahví. Vždyť ty lahve vůbec lidstvu neškodí. Jen si tam leží a leží. Tobě že to vadí? - No tak si je choď sbírat.

A tak jsem byl potěšen jen dalším přírůstkem do rodiny Rozkmitů. Tentokrát Tonda OK1VBA předvedl skutečné "ALTOIDS" dílo.

Ani se mi ty "dědky" nechtělo fotit. Vyfotil jsem se tedy sám HI.

Zleva: Jožo Fero, OK1MNV, OK1FTA

Zleva: OK1USP, OK1UN, OK1MNV, OK1FTA, OK1FHG a ? 

A tak se všichni těšíme na další a další a další setkání....HI