Je čas změn? 

Tak to nevím. Možná existuje něco, co by mohlo někomu vadit a hlavně ví, jak toto napravit a vylepšit. Samozřejmostí je, že budu muset mít podporu ostatních a hlavně budu muset mít výdrž. Jinak nám budou asi vznikat další bubliny a bublinky. A tak se ptám. Nechce někdo rozpustit ČRK a konečně už založit nějakou jinou a "pořádnou" organizaci? V letošním roce je fantastická příležitost si tyto sny splnit. Je totiž "valná hromada" ČRK. Ta svým usnesením  může třeba i rozpustit sama sebe. Nebo někdo si myslí, že to bude dělat lépe než ti stávající? Žádný problém. Stačí, aby kandidoval třeba i na předsedu spolku. Má to však jeden háček. Musíte být demokraticky zvolen. Má někdo připomínky k volebnímu systému? Nádhera, pak teď je možnost se plně rozvinout, předložit návrhy a na sjezdu většinou hlasů si to prosadit. Nebo to vidíte jinak?

Pak snad ještě malá připomínka k novým kandidátům (rada starce). Většinu z nás z Vašeho životopisu zajímají věci kolem amatérského hnutí. Skutečně Váš podíl na vytvoření nového jaderného reaktoru a Vaše patenty v oblasti krmivářství, jsou asi pro nás nezajímavá témata. Pokud však budete argumentovat tím, že za posledních 5 let jste pracoval s mládeží (bacha skutečně vymíráme) a že za tu dobu jste vychoval 30 nových koncesionářů a z nich 50 vycvičil v CW, pak věřte, že máte moje hlasy (bude jich asi 50). Pokud však budete argumentovat tím, že se Vám práce s mládeží líbí a toto vidíte jako onu nádhernou příležitost, pak věřte, že si do svého zápisníku asi udělám poznámku - "bacha asi úchyl". 

A tak přeji chladnou hlavu a poučte se z "krizového vývoje". Jasně musíte definovat čeho chcete dosáhnout a jak přesvědčíte ostatní.

PZ

Jožo Fero