Kozákov 2008 - co se změnilo oproti roku 2006? 

Proč srovnáváme Kozákov 2008 s Kozákovem 2006? K tomuto srovnávání mne dovedly téměř podobné podmínky. Jak v roce 2006, tak letos, bylo nádherné počasí. To se dá zdokumentovat z historických fotografií. Ale pojďme se na některé podívat.

2006    2008

Jak je vidět z fotografií, žádná inflace není. Ceny a cedule stejné. Jen stejný výrobek má i po dvou letech stejnou záruku. Asi je to CE (China Equipment HI).

2006    2008

Neznámý cyklista z roku 2006 se stále ještě na kole neuštval. Sice se už musí opírat o "staříky", ale jak se říká. Pokud udrží meč a moč, pak  je to stále "Jura".

2006    2008

Tak k této fotografii lze říci jen jedno. Honza OK1EV "mládne". Z fotografie je to jasně zřetelné.

No a jak jinak? Myslím, že jsem tam někde zahlédl i předsedu ČRK. Snad i on už si sundal růžové brýle a poznává, že není důležité řešit složité otázky QSL služby a rozpadajících se objektů ČRK a provádět dokonalé zápisy z "výjezdních drahých zasedání", ale je nutné se soustředit na to - co po nás. Nebo nás to už netíží? No schválně, spočítejte si na fotografiích počet mladých tváří.

Tak kolik? Myslím, že již ČRK není ohrožován "třídním" nepřítelem času změn a že by možná měl předložit ucelenější rozbor budoucnosti. Nebo opět bude kandidovat na sjezdu naše amatérské mládí? Nebo to už "doklepeme" a po nás potopa?

Co na to Jaromíre, Sveto, Pepíku, Jane....Sultáne, Tyrle?

Bylo možno uviděti i některé členy OL1EXP.

    Zleva uprostřed Jožo Fero, OK1UN, OK1RX. 

 

Frantu OK1AKJ snad není potřeba představovat

    Pacific man OK1FAR (jo vy ještě nevíte, že si Slávek opět vzal svoji původní značku? HI - Ne to byl fór). Naštěstí u něj můžeme říci, že se jedná o OK1TN. Kdyby přijel třeba OK1CF, pak bychom nevěděli, jak to popsat, snad OK1CF, OK2CF, OK3CF, OK4CF, OK5CF, OK6CF, OK7CF. Jak jsme onehdá zaslechli, jsou ty písmenka CF tak důležitá, že nemůže dopustit, aby je někdo měl také. Holt sláva je sláva... (nebo polní tráva?).

Náš fotoaparát zachytil i jednoho neznámého "gravidního" amatéra. A neřeknu koho a neřeknu.... Jo orgán je orgán.

Ta slečna vedle je šroubářka. Co je to šroubářka? No když někdo prodává květiny, pak je to květinářka, když někdo prodává šroubky....co je to?

Za 20 Kč jsem si jich tam koupil celou směs. Zkrátka nádhera.

Objevil se tam i jeden "mafián", který se vydával za firmu ELIX. Aby předešel případným reklamacím, měl sebou i vycvičeného "bultiéra". Jak jsem to tak sledoval, žádná reklamace nebyla.

A´t žije Kozákov 2009.