První, první, první......

Jak říká teorie. Vše je jen jednou první. Ano může to být i choroba, první láska, první....(teď mne napadla logická souvislost, ale nebudu ji rozvádět). Zkrátka jako lidští tvorové chceme být někdy první, někdy (jako u těch nemocí) po prvenství netoužíme. Ale pohled na následující diplom je nádhera. Zkrátka nikdo nám již nevezme to, že jsme byli první.

Možná jsme i tak trochu ukázali "světu", kam by měl kráčet další směr pro obnovu korektnosti a pro větší zábavu ve světových závodech. Stále věříme, že se najdou další, kteří nás budou následovat. Zkrátka dobrovolně vypustit ty kilowaty, použít stejného zařízení jako my a utkávat se jenom v anténních systémech a v dovednosti. Určitě si to ještě někdy zopakujeme.... A co na to náš náčelník, díky kterému to bylo možno celé zrealizovat, s jeho typickým humorem?

Pokud zohledníme poměr výkonů v MM , tedy po bandech 6x1500W vs. 6x5W, tak výsledek našich konkurentů by měl být kolem 400 miliónů bodů. J Holt musí chlapci přidat, nebo se jim příště vetneme z krásného 9. Místa v EU ještě výše. 

Jirko díky.