Z našich nových papírků.....

Úžasná rychlost, přišlo to včera.  V době elektronických zpracování deníků je mi stejně záhadou, proč to vyhodnocení trvá tak dlouho. Neví to někdo? Možná by nám to mohli říci na ČRK (OK DX contest). (O ČAVu raději nemluvím, tam do dnešního dne nebyl vyhodnocen závod z 28.10.2008 - ach jo). Jo to hoši v HA DX contestu měli vše vyhodnoceno za 6 neděl. Jaký máte vůbec názor na OK DX contest? Bavil jsem se na sjezdu s Martinem OK1FUA. Podle mne by bylo žádoucí pro větší účast okopírovat třeba podmínky z HA DX contestu.

Contacts: Any station can be contacted during the contest. Every station can be contacted once per band and mode.

Exchange: RS(T) + QSO number starting with 001. MM stations shall use separate serial numbers per band, starting with 001.

Stations operating from HUNGARY - RS(T) give two letters county code.

Hungarian county codes: ZA, GY, VA, KO, VE, SO, TO, BA, FE, BP, NG, HE, PE, SZ, BE, CS, BN, BO, SA, HB.

Points:

Multipliers: Hungarian counties per band.

Podstatně by to zvýšilo účast. Přitom bychom si velice dobře zazávodili (naše násobiče by potřeboval každý). Samozřejmě by to mělo jedno negativum a to je to, že bychom měli méně prostoru. To nám však nevadí. Kdo nyní bude vyhodnocovat OK DX contest, když Martin OK1FUA již není členem Rady? Bude to OK1RI a nebo OK1CF? Jirko a Karle, nechcete ty podmínky změnit? Chce to provést již nyní.... Bude opravdu větší legrace...